Wirtualne biuro Wrocław, wirtualny adres Wrocław

Zadzwoń do nas! 508 186 932

Blog

Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Coraz więcej osób decyduje się na zakup gotowej, czystej spółki z o.o. Co sprawia, że lepiej jest zakupić gotowy produkt, niż rejestrować go od podstaw? Wraz z popytem na tego typu usługę rośnie liczba firm specjalizujących się w sprzedaży gotowych, czystych spółek z o.o.

Co to znaczy, że spółka jest czysta i „gotowa” ?

        Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wyróżnia się na...

czytaj więcej

Zarządzenie o zwrocie wniosku bądź uzupełnieniu braków

Składając wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego musimy się liczyć z tym, że jeżeli wniosek jest wadliwy, to otrzymamy zarządzenie o zwrocie wniosku bądź uzupełnieniu braków.

W związku z tym warto wiedzieć na jaki artykuł ustawy o KRS się powołać, i jaką procedurę zastosować, aby ostatecznie doprowadzić  do wpisu aktualizacyjnego w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zarządzenie o zwrocie wniosku

Złożenie wniosku...

czytaj więcej

Wniosek o przyspieszenie wpisu zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym

Pewnie wielu z Was zetknęło się z sytuacją długiego czasu oczekiwania na zmianę danych w KRS dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sytuację może uratować wniosek o przyspieszenie wpisu zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Aktualizacja danych podmiotu w KRS trwa nawet do 3 miesięcy, zaś w okresie wakacyjnym jeszcze dłużej. Dużo zależy od tego, czy Referendarz ma dużo wniosków do rozpatrzenia i czy nie przebywa...

czytaj więcej

Zmiana danych w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Zmiana danych w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga poprawnego wypełnienia odpowiednich formularzy oraz załączników.

W przypadku błędnego dobrania bądź uzupełniania dokumentów możemy otrzymać zarządzenie o zwrocie wniosku bądź uzupełnieniu braków. Poniżej przedstawiam informacje jakie formularze i dokumenty należy złożyć do Krajowego Rejestru Sądowego przy zmianie danych w spółce. W ramach jednej...

czytaj więcej

Sprawozdania finansowe w formie elektronicznej

09/05/2019

Składanie sprawozdań finansowych w formie elektronicznej stało się faktem.

Dnia 15 marca 2018 roku weszła w życie nowelizacja ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym, zgodnie z którą, sprawozdania finansowe w formie elektronicznej będzie można złożyć jedynie za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, udostępnionego przez Ministra Sprawiedliwości: https://ekrs.ms.gov.pl/

CO WARTO WIEDZIEĆ:

1. Od dnia...

czytaj więcej

KRS, NIP, REGON "OD RĘKI"

20/02/2020

Rząd wprowadza kolejne ułatwienia dotyczące zakładania firm. Dzięki zmianom w ustawie o Krajowym Rejestrze Sądowym, przyjętym przez Radę Ministrów, uzyskanie wpisu do KRS oznaczać będzie rozpoczęcie działalności gospodarczej – nastąpi skrócenie do 7 dni uzyskanie numeru NIP i REGON.

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz o zmianie niektórych innych ustaw,...

czytaj więcej

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro i adres we Wrocławiu. Oferujemy usługi wirtualnego biura, adresu do rejestracji firmy, obsługi korespondencji. Idealne rozwiązanie dla Przedsiębiorców potrzebujących adresu firmowego w centrum miasta. Sprawdź i zamów pakiet dla siebie.

więcej

Sprzedaż i rejestracja spółki

Spółki zoo, gotowe spółki na sprzedaż. Rejestracja spółek zoo, sprzedaż spółek. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie sprawnej obsługi spółek i potrzeb przedsiębiorców. Oferujemy czyste spółki dla celów szybkiego uruchomienia działalności.

więcej

Dział prawny

Porady prawne Wrocław, obsługa prawna firm. Nasz dział prawny zajmuje się pomocą prawną, reprezentacją prawną Klientów, obsługą dokumentacji spółek, przygotowywaniem pism, sprawdzaniem umów oraz doradztwem.

więcej

Biura rachunkowe

Biuro rachunkowe Wrocław, usługi księgowe. Pełna księgowość firm i obsługa kadrowo podatkowa przedsiębiorców. Gwarantujemy rzetelność i biznesowe podejście. Obsługujemy i doradzamy firmom najkorzystniejsze rozwiązania.

więcej

Kontakt

Tel.: +48 508 186 932
Tel.: +48 793 793 793
Napisz e-mail

Zobacz gdzie jesteśmy

ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP 897 179 57 79

Zobacz na mapie O Tutaj