Wirtualne biuro Wrocław, wirtualny adres Wrocław

Zadzwoń do nas! 793 739 739

Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

« Powrót do bloga

Coraz więcej osób decyduje się na zakup gotowej, czystej spółki z o.o. Co sprawia, że lepiej jest zakupić gotowy produkt, niż rejestrować go od podstaw? Wraz z popytem na tego typu usługę rośnie liczba firm specjalizujących się w sprzedaży gotowych, czystych spółek z o.o.

Co to znaczy, że spółka jest „czysta i „gotowa” ?

        Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wyróżnia się na tle pozostałych podmiotów gospodarczych- sprzyjającymi dla przedsiębiorcy rozwiązaniami prawnymi i podatkowymi. Dzięki temu gotowa, czysta spółka z o.o. staje się coraz bardziej atrakcyjna zarówno dla polskich jak i zagranicznych przedsiębiorców. Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot, który został zarejestrowany w KRS, ale nie rozpoczął działalności gospodarczej. Został założony przez kancelarię specjalizującą się w zakładaniu spółek, w celu jej dalszej odsprzedaży. Taki gotowy podmiot posiada numer NIP, REGON, KRS, VAT, został również zgłoszony do Urzędu Skarbowego, celem jego identyfikacji oraz został od niego odprowadzony należny podatek PCC-3.  Gotowa czysta spółka z o.o. jest zatem idealnym sposobem do natychmiastowego rozpoczęcia swojej działalności, bez zbędnej biurokracji towarzyszącej procesowi jej rejestracji. Od momentu jej zarejestrowania, spółka "oczekuje" w uśpieniu na klienta, który ją zakupi. Do tego momentu nie są podejmowane żadne działania. Gotowa czysta spółka nie posiada żadnych długów oraz nie jest związana żadnymi umowami. Dodatkowo należy pamiętać iż w poświadczanej notarialnie umowie zbycia udziałów, powinny znaleźć się zapisy potwierdzające nieprowadzenie przez spółkę działalności gospodarczej oraz brak jakichkolwiek zobowiązań wymagalnych jak i niewymagalnych.     

Gotowa czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -jakie zalety?

       Wiele osób decyduje się na zakup gotowej spółki z o.o. przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Zarząd spółki może rozpocząć działalność w dniu wizyty u notariusza i poświadczeniu umowy zbycia udziałów oraz po powołaniu nowego zarządu. Cały proces aktualizacji danych w KRS po zakupie spółki najlepiej zlecić profesjonalnej  firmie specjalizującej się w sprzedaży spółek.

Kolejnym ważnym powodem, dla którego warto jest kupić gotową spółkę jest możliwość uzyskania dofinansowania z Unii Europejskiej, leasingu lub kredytu. 
Spółka starsza stażem jest bardziej wiarygodnym i rzetelnym podmiotem w oczach partnerów biznesowych.

Podsumowanie

Nabycie gotowej czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to oszczędność czasu i pieniędzy. 

Kupując gotową czystą spółkę nie należy obawiać się, że nabędziemy niechciane zobowiązania, ponieważ dany podmiot nie prowadził wcześniej żadnej działalności gospodarczej. Zakup czystej gotowej spółki z.o.o. jest często rozwiązaniem tańszym, zwłaszcza jeżeli nie mamy odpowiedniej wiedzy aby przeprowadzić proces rejestracji podmiotu od podstaw więc i tak musimy to zlecić profesjonalnej firmie. Oznacza  to dla Nas ogromną oszczędność czasu i pieniędzy. Po co więc czekać na wpis podmiotu, skoro gotową spółkę można nabyć od ręki. Nabycie gotowej czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to rozwiązanie innowacyjne, całkowicie bezpieczne, praktykowane i chwalone przez coraz większą liczbę przedsiębiorców.

Czytaj więcej:

1. Prowadzenie firmy w czasie koronawirusa

2. Spółka z o.o. czy jednoosobowa działalność gospodarcza?

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro i adres we Wrocławiu. Oferujemy usługi wirtualnego biura, adresu do rejestracji firmy, obsługi korespondencji. Idealne rozwiązanie dla Przedsiębiorców potrzebujących adresu firmowego w centrum miasta. Sprawdź i zamów pakiet dla siebie.

więcej

Sprzedaż i rejestracja spółki

Spółki zoo, gotowe spółki na sprzedaż. Rejestracja spółek zoo, sprzedaż spółek. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie sprawnej obsługi spółek i potrzeb przedsiębiorców. Oferujemy czyste spółki dla celów szybkiego uruchomienia działalności.

więcej

Dział prawny

Porady prawne Wrocław, obsługa prawna firm. Nasz dział prawny zajmuje się pomocą prawną, reprezentacją prawną Klientów, obsługą dokumentacji spółek, przygotowywaniem pism, sprawdzaniem umów oraz doradztwem.

więcej

Biura rachunkowe

Biuro rachunkowe Wrocław, usługi księgowe. Pełna księgowość firm i obsługa kadrowo podatkowa przedsiębiorców. Gwarantujemy rzetelność i biznesowe podejście. Obsługujemy i doradzamy firmom najkorzystniejsze rozwiązania.

więcej

Kontakt

Tel.: +48 793 793 793
Napisz e-mail

Zobacz gdzie jesteśmy

ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP 897 179 57 79

Zobacz na mapie O Tutaj